اپتی بلت المان

گروه اپتی بلت


 

آغاز فعالیت گروه آرنتز اپتی بلت به سال 1872 میلادی یعنی حدود 140 سال قبل باز میگردد ، این شرکت با ارائه بهترین تولیدات و پشتیبانی با بهترین سرویس و ارائه محصولات با کیفیت از بهترین و بی نظیرترین کارخانه های تولید تسمه در دنیا است. 

 

اولین کارخانه این گروه در منطقه هاگزتر بنا گردیده و نقش کلیدی را در زندگی اقتصادی مردم این منطقه داشته است ، فرصتهای خوب آموزشی ، تیم مدیریتی و یک تشکیلات اجتماعی قابل اعتماد که مطمئنا شایستگی بیشتر کارکنان آنرا در تولید عالی محصولات موجب میگردد. 

 

تولیدات این کارخانه در همه بخشهای صنایع مورد استفاده قرار میگیرد و کارشناسان فنی ، مهندسین مکانیک ، کارخانه های تولید وسایل نقلیه موتوری و ماشینهای کشاورزی و .... از مشتریان مهم و عمده این شرکت هستند. 

 

گروه اپتی بلت با داشتن کادری متخصص و تعداد 1200 کارمند انواع تسمه ها را برای فروش در تمام دنیا تولید میکنند . انواع تسمه های V بلت ، V بلت نواری ( KRAFT BAND ) تسمه های دور متغیر شیاری ، تایمینگ ، که از پلی یورتان و کلروپرن ساخته شده اند و همچنین پولیها ، برش های مخروطی انواع کلمپ ها و ...... از تولیدات این کارخانه عظیم است . 

 

این شعبات در سراسر دنیا سبب میگردد که مشکلات احتمالی بصورت سریع و مطمئن در منطقه بدون نیاز به دفتر مرکزی حل گردد.

 


این گروه چندین منطقه تولیدی در اروپا دارد و کیفیت تولیدات اپتی بلت مورد قبول خیلی از OEM و MRO های مشهور جهانی میباشند.

و هم اکنون با شرکتهای پخش کننده خود در ساسر جهان آماده ارائه خدمات به تمام صنایع میباشد.