مگادین ایتالیا

 


 گروه مگادین   MEGADYNE GROUP 

 

کمپانی مگادین در سال 1957 توسط کورادوتادولینی فعالیت خود را با تولید تسمه رابر فلت RUBBER FLAT BELT) ) آغاز کرد ، در سنه 80 میلادی تحقیقات این شرکت بر روی تسمه هایی از جنس پلی یورتان با همکاری گروه پلی مری شروع شد که تولیدات خود را با قالبهای تسمه های پلی یورتان مدار باز توسعه بخشید.

 


کمپانی مگادین در دهه 90 میلادی تصمیم بر پیوستن به شبکه تجارت جهانی گرفت و شروع به توسعه شبکه تجارت در سر تا سر دنیا نمود.در دها 2000 میلادی سیتم انتقال نیرو توسط تسمه رشد چشمگیری داشت لذا مدیریت کمپانی مگادین تصمیم گرفت علاوه بر تولید انواع تسمه پروانه های صنعتی مورد نیاز صنعتی ، کل سیستم انتقال نیرو ( پولیها ، جرخها ، کلمپ ها و ...... ) خدمات به مشتریان ، محصولات متنوع و ست کامل پروژه را نیز ارائه نماید.

 


در همین دهه بود که گروه مگادین تولیدات خود را با همکاری اسپانیا در زمینه تولید تسمه های رابر افزایش داد و شرکت جدیدی جهت تولید پوایها در شهر میلان ایتالیا تاسیس کرد ، در سال 2005 اولین کارخانه تولیدات خود را در شهر QUINGDAO کشور چین تاسیس کرد.

 


در سال 2006 میلادی مناطق تجاری و تولیداتی خود را در ایالات متحده و با بدست آوردن گروه صنایع JASON و 12 شرکت تجاری وابسته به آن کارخانه تولیدات در شمال کالیفرنیا را تقویت نمود.


در سنه 2007 میلادی اقدام به تاسیس دومین کارخانه تولیدی خود در شهر نینگبو چین ( نزدیک شانگهای ) نمود و هم اکنون به عنوان یکی از برترین کارخانه های تولید تسمه و پولی ، در حال فعالیت است و با داشتن شرکت های تابعه به عنوان نمایندگی انحصاری مگادین در سراسر دنیا آماده ارائه هر گونه خدمات به مشتریان محترم میباشد.

در حال حاضر کمپانی مگادین با ایجاد دو سایت تولید تسمه های نقاله PVC, PU در ایتالیا و ترکیه در زمینه تولید با کیفیت این نوع تسمه ها گام مهمی برداشته است.

باتوجه به استفاده روز افزون تسمه های نقاله در تمام صنایع کمک بزرگی به صنعت دنیا نموده است.